18 Ekim 2018 , Perşembe
Anasayfa / Güncel / ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ MESLEKTAŞIMIZIN OĞLU MİNİK AFFAN’A İLİK BULUNDU

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ MESLEKTAŞIMIZIN OĞLU MİNİK AFFAN’A İLİK BULUNDU

Daha önce de web sitemizden haberini paylaştığımız özel güvenlik görevlisi meslektaşımızın oğlu minik Affan’dan mutlu haber geldi.

Tokat’ta özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Murat Ünlü, oğlunu Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne götürdü. Buradaki ilk müdahalenin ardından Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen minik Affan’a lösemi teşhisi konuldu ve ilik nakli yapılmasına karar verildi. Bunun üzerine baba Murat Ünlü, oğlu için 2 Ocak’ta Kızılay aracılığıyla kampanya başlattı. Başlatılan kampanyaya ilçe sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Yüzlerce kişinin katıldığı kampanyanın ardından Affan’ın ağabeyi Mustafa Ünlü’den de örnek alındı. Kendisi de böbrek hastası olan Mustafa Ünlü’nün iliğinin kardeşiyle yüzde yüz uyumlu olduğu belirlendi.

Tokat Alke İlaç Fabrikasında Özel Güvenlik Görevlisi olan Murat Ünlü ile görüşmemizde, Bu aşama da verdikleri destekten ötürü özel güvenlik görevlilerine teşekkürlerini sundu. Bu süreçte maddi manevi çok yıprandığını dile getiren Ünlü, ” 3 evladım var, büyük oğlum böbrek hastası, kız şeker hastası, bu oğlum da lösemi, yani durumum bu, ister istemez maddi anlamda altından kalkamıyoruz” dedi.

Sıkıntılarını dile getiren kardeşimize özel güvenlik görevlileri olarak elimizden maddi anlamda ne gelebilir düşüncesiyle Hesap No ve İBAN’ını istedik, belki maddi anlamda bir desteğimiz olur düşüncesiyle,

Bu yazımızı okuyan, Özel Güvenlik Görevlisi meslektaşlarımızdan, Özel Güvenlik Şirketi sahiplerinden ve Özel Güvenlik Sendikalarımızdan ricamız, meslektaşımıza destek olalım, 300.000 kişilik bir sektörüz, camiamızda bu tarz desteklere ihtiyaç duyan çok kardeşimiz var bize düşen bu kardeşlerimize kardeş eli uzatmaktır. Saygılarımla..

Murat Ünlü: 05319401627

Hesap No

(T.C. Ziraat Bankası) : 0239-42493017-5006

IBAN: TR 32 0001 0002 3942 4930 1750 06

  • 133
    Shares

Hakkında SECURİTY TÜRK

BU HABER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

VELİLERİN NÖBET TUTTUĞU OKULDA ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ İŞE BASLADI

Velilerin nöbet tuttuğu okula güvenlik görevlisi Davut CAN/İZMİR, (DHA) – İZMİR’in Çiğli ilçesinde, salı günü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir