23 Temmuz 2018 , Pazartesi
Anasayfa / Güncel / SECURİTAS, 10 VE 20 YILINI DOLDURAN ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

SECURİTAS, 10 VE 20 YILINI DOLDURAN ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

Securitas, 10’uncu ve 20’nci yıllarını dolduran çalışanlarını ödüllendirdi.

Securitas’tan yapılan açıklamaya göre, Securitas İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü tarafından  Ankara’da “Saha Kıdem Ödül Töreni” düzenlendi. Törene, Securitas Ülke Yönetimi ve Securitas’ta 10’uncu ve 20’nci yıllarını dolduran güvenlik görevlileri katıldı.

İzgören Akademi’den  Gokhan Okçu’nun sunumuyla düzenlenen törende 285 çalışan ödüllendirildi.

Etkinlikte konuşan Securitas Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu, bilgi lideri olarak sektördeki değişime liderlik ettiklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Teknolojinin hayatımızdaki yeri giderek artıyor. Güvenlik çalışanları olarak değişime ayak uydurmamız ve dijital dünyaya uyum sağlamamız önemli. 2020’de verimli, farklı, sürdürülebilir, bilgi ve teknolojiyle harmanlanmış bir güvenlik anlayışında olacağız. Bu yolculukta çalışanlarımız, yani insan her zaman çok önemli. Kıdeminizin yanına kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar katmanız önemli. Geri kalmayın, kendinizi geliştirin. Bugün burada mesleğini layıkıyla yapan 13 bin kişiden oluşan Securitas ailesinin içerisinde 10’uncu ve 20’nci yıllarını tamamlayan çalışanlarımızla bir aradayız. Her geçen gün bir adım daha ileriye giden güvenlik sektörü, bu mesleğe inananlarla değer buluyor. Ben burada işine gönül vermiş onlarca kişiyi bir arada görmenin mutluluğu içerisindeyim. Birlikte hayal kurmaya ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz.” Gökhan Okçu,Ankara

  • 66
    Shares

Hakkında SECURİTY TÜRK

BU HABER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EMRE ALTUĞ YENİ SİNEMA FİLMİNDE ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ROLÜNDE KARŞIMIZA ÇIKACAK

Emre Altuğ yeni sinema filmi için çekimlere başladı. Emre Altuğ, çekimleri İstanbul Zekeriyaköy de başlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir