19 Ekim 2018 , Cuma
Anasayfa / Eğitim-Denetim / ÇORUM’DA OKUL ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE EĞİTİM

ÇORUM’DA OKUL ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE EĞİTİM

“Okul Güvenliği Projesi” kapsamında 44 özel güvenlik görevlisi, Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı işbirliği ile belirlenen okullarda görevlendirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde yapılan toplantıya Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Tophan, Milli Eğitim Şube Müdürü Arslan Arslan, İş Güvenliği Uzmanı Ali Osman Ahlatçık, okul müdürleri ve özel güvenlik görevlileri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Tophan, özel güvenlik görevlilerine dikkat etmeleri gereken hususlar, çalışma ve sorumluluk alanları konularında bilgi verdiği konuşmasının devamında, “Toplum Yararına Projesi (TYP) ile İŞKUR aracılığıyla okullarımızda 44 adet özel güvenlik görevlisi istihdam edildi. Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Hiçbir öğrencimizin zarar görmesini istemiyoruz. Bunun için görevlerinizi yerine getirirken yaptığınız işin sorumluluğunun bilincinde olarak dikkatli olmanızı istiyoruz.” dedi.

Hakkında SECURİTY TÜRK

BU HABER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TÜRK İŞARET DİLİ ÖĞRENMEK İSTEYEN ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ MESLEKTAŞLARIMIZIN BİLGİSİNE

TÜRK İŞARET DİLİ ÖĞRENMEK İSTEYEN ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ MESLEKTAŞLARIMIZIN BİLGİSİNE Bilindiği üzere, mesleğimiz icabı çalıştığımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir