22 Eylül 2018 , Cumartesi
Anasayfa / İŞ İLANLARI / OKULLARA 20BİN ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAK

OKULLARA 20BİN ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAK

Okullara 20 Bin Özel Güvenlik Görevlisi 60 Bin İşçi Alınacak

Okullara 20 Bin Özel Güvenlik Görevlisi ve 60 bin işçi alımı yapılacağı açıklaması Cumhurbaşkanlığından geldi. İşte alımlarla alakalı açıklama.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, “Okullara 60 bin temizlik, 20 bin güvenlik görevlisi alınacak.” Açıklamalarında bulundu. Daha öncede 80 bin TYP kapsamında işkur iş ilanları ile alım yapılacağı açıklanmıştı. İşte Kalın’ın açıklaması şöyle;

Milli Eğitim Bakanlığı ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı arasında 60 bin temizlik, 20 bin de sivil güvenlik görevlisinin görevlendirilmesiyle ilgili bir çalışma başlatıldığına değinen Kalın, “Bunlar özellikle güvenliğin yanı sıra okullarımızın, çevresinin ve bahçelerinin temizliği konusunda önemli bir ihtiyaçtı. Bu vesileyle bu çalışma da şu anda tamamlanma aşamasına girmiş durumda” ifadesini kullandı.

2018/2019 “Yeni öğretim yılına başlayacak bütün öğrencilerimize hayırlı, bereketli, feyizli bir öğretim yılı temenni ediyorum. Aynı şekilde öğretmenlerimize, idarecilerimize, bütün yöneticilerimize de gençlerimizin ufkunu daha da açacak onları parlak bir geleceğe hazırlayacak bir öğretim yılı olmasını temenni ediyorum” sözleriyle sonlandırdı.

  • 434
    Shares

Hakkında SECURİTY TÜRK

BU HABER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ÜMRANİYE BELEDİYESİ 30 ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI YAPACAK

Ümraniye belediyesi 30 Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapacak. Görseller açılıyor, lutlüt bekleyiniz…   ­

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir