19 Ekim 2018 , Cuma
Anasayfa / Sendika / ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ YANLIZ DEĞİLDİR

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ YANLIZ DEĞİLDİR

ÖZTÜM GÜÇLÜ GÜVENLİK VE SAVUNMA İŞÇİLERİ SENDİKASI Başkanı Soner Güney ÖZEL GÜVENLİK ÇALIŞANLARI ARKADAŞLARIM YANLIZ DEĞİLDİR.dedi

ÖZTÜM GÜÇLÜ GÜVENLİK VE SAVUNMA İŞÇİLERİ SENDİKASI olarak özel guvenlik alanında yaşanan sıkıntı problem ve sorunlar ile ve bunların çözümü ile ilgili çok geniş bir çalışma yaptık.  5188 nolu yasanın zamana ve teknolojiye karşı kendini yenileyemediğini ve bir an önce güncellenmesi gerektiğini her fırsatta dile getirdik.  Bu konu ile ilgili gerek görsel gerek yazılı basında düşüncelerimizi paylaştık fakat tam anlamıyla amacımıza ulaşamadık.  Kısa adı ÖGG İŞ SENDİKASI  olan sendikamız özel güvenliğin bir an önce gerekli yasal düzenlemelere kavuşması için siyasi desteğe ihtiyacı oldugunu  biliyoruz.  Bizlerde ÖĞĞ İŞ SENDİKASI  olarak siyasi parti liderleri ile görüşme kararı aldık.  dedi

Bu bağlamda önce birçok milletvekilleri ile görüşmeler yapıldı en azından alt zemini oluşturmak istedik.  Gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra ilk olarak MİLLİYETÇİ HAREKAT PARTİSİ  GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ BEY’E  ulaştık ve hazırladığımız  dosyayı sayın DEVLET BAHCELİ beye arz ettik.

Yaptığımız görüşmede özel güvenliğin bütün sorunlarını ve çözümlerini içeren dosyamızı verirken sayın Devlet  Bahçeli  beyin bize verdiği cevap sektör adına umut ışığı oldu.

Konuyla ilgili olarak gerekli incelemeyi yapacağını ve takipçisi olacagını söyleyen SAYIN DEVLET BAHCELİ beye bizde ÖGG İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI Olarak teşekkürlerimizi ilettik.  Sayın MHP GENEL BAŞKANIMIZ DEVLET BAHCELİ BEY bizler için yeni bir umut oldu.  Bundan sonraki hedefimiz diger siyasi parti liderlerimiz ile görüşmek ve bütün liderlerimizin destegi ile özel güvenliğin sorunlarına ilişkin kalıcı bir Çözüm bulmak olacaktır.  Son olarak buradan da ifade etmek istiyorum ÖZEL GÜVENLİK ÇALIŞANLARI ARKADAŞLARIM YANLIZ DEĞİLDİR.

Hakkında SECURİTY TÜRK

BU HABER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ÖZEL GÜVENLİK CAMİASINDA YENİ BİR SENDİKA ” ÖGG-İŞ SENDİKASI “

ÖZEL GÜVENLİK CAMİASINDA YENİ BİR SENDİKA “ÖGG-İŞ SENDİKASI” 17.12.2017 tarihinde Ankara’da 1. Olağan Genel Kurulunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir